Ostukorv 0.00

Sinu Duree

Tere tulemast!

Lihtsaid asju pole kerge leida. Atelier Duree väikse musta särgi idee sai alguse isiklikust vajadusest mugava, hästiistuva, šiki, universaalse ja kvaliteetse toote järgi.  

“Otsisin pikalt ideaalset särki, mis kaunistaks, samas oleks mugav ja funktsionaalne. Erinevatel mudelitel olid erinevad puudused. Atelier Duree särkides on koos omadused, mis mulle endale väga meeldivad. Särkidel on kehaembav lõige, samas mõnusalt veniv materjal, šikk varrukapikkus ja mõõdukalt avar kaelakaar. Särgid on toodetud õiglase tasu eest Eestis ja pehme viskooskangas peab pesus hästi vastu. Väike must särk on ideaalne reisimisel, kuna see ei eelda triikimist, võtab kotis vähe ruumi ja sobib pea kõigega. Tootesarja täiustades mõtlen naistele nagu mina ja Sina. Ootan põnevusega, milliste tegusate ja kaunite naiste garderoobi Atelier Duree tooted jõuavad ja millist elu elama hakkavad.”

Atelier Duree asutaja ja disainer Mirjam Parik

* Kõik Atelier Duree tooted on disainitud ja õmmeldud Eestis. Atelier Duree särkide materjaliks on kvaliteetne OEKO-TEX® märgistusega viskooskangas, mis on imporditud Türgist.

Uudiskiri

Ostukorvis ei ole tooteid.